zboží s duší orientu

Rady a návody

Aromalampa - jak si správně vybrat

04 N3G8570 01 aromalampa spirala 2Na co především koukat při výběru aromalampy? Kromě toho, že by se vám měla líbit, by aromalampa měla splňovat několik praktických kritérií. Zejména dbejte na dostatečnou velikost těla aromalampy s přiměřeným odvětráním. V příliš malém těle bez průduchů se teplota od hořící svíčky rychle šplhá do příliš vysokých hodnot.

Vonný olej se pak v horní misce přepaluje a ztrácí do značné míry svou kvalitu, případně se může úplně zničit. V neposlední řadě vybírejte aromalampy s hlubokou miskou, abyste nemuseli příliš často doplňovat vodu či vonné oleje.

Nejvhodnější jsou aromalampy keramické a kamenné. Obzvláště keramické aromalampy plynule a rovnoměrně roznášejí teplo od plamene svíčky, takže nejlépe využijí vlastností vonných olejů. Naopak aromalampy skleněné, popřípadě skleněné misky aromalampy nejsou pro vonné oleje to pravé. Příliš rychle se zahřívají a nerovnoměrně roznášejí teplo svíčky.

Při výběru našeho sortimentu dbáme na to, abyste v obchodech Batavia nenatrefili na žádné aromalampy, které by vám mohly zkazit nebo znepříjemnit krásnou atmosféru, kterou dokáže dobrá aromalampa navodit.

Copyright Batavia © 2009 - 2016. All Rights Reserved.
Designed by Vladimír Navrátil and Miroslav Ernst

Tento web používá cookies. Používáním této stránky, souhlasíte s jeho využitím.