zboží s duší orientu

Zajímavosti o zboží

Pneu zahradní nábytek

   01 M9Z1102 pneu kreslo SepangJedinečná příležitost pro milovníky rychlých i pomalých kol!

   Vyzkoušejte originální kolekci zahradního nábytku z recyklovaných pneumatik. Budete překvapeni, jak pohodlné a bezpečné mohou být i pneumatiky s nízkým vzorkem. 

 

Když jsme tento pneu zahradní nábytek objevili, hned jsme si představili nadšené motorkáře, závodníky a kutily, kteří svůj volný čas rádi tráví na různůch strojích, v dílnách, či garážích, jakou by mohli mít radost z tohoto nevšedního nábytku, jenž v těchto případech může plnit i funkci dekorační.

 

O materiál, jak uznáte, není nouze, zvláště pak v Indonésii, odkud tento nábytek pochází. O co snazší je získat materiál na tento nevšední pneu nábytek, o to pracnější je pak zpracování pneumatik a výroba pneu nábytku. Řemeslník, nechci psát truhlář, musí prokázat nejen velkou zručnost a obratnost, ale i značnou fyzickou zdatnost, neboť nepoddajná guma často klade slušný odpor. 

Design a konstrukce tohoto nábytku většinou vychází z rattanového zahradního nábytku.

pneu nabytek vyroba 2

pneu nabytek vyroba 3

Pneu nábytek je velmi pohodlný, masivní, pevný a těžký. Kam ho postavíte, tam si doslova sedne a drží. Sedáky a opěradla křesel jsou pružná, ale zároveň i pevná. 

Životnost pneu nábytku je celkem slušná, zvláště pak konstrukční prvky vydrží hodně dlouho. Zimní období pneu nábytku příliš nesvědčí, zvláště pak výplety sedáků a opěradel trpí. Po dvouletých zkušenostech doporučujme na zimu pneu nábytek schovat na suché, kryté místo.

V nabídce momentálně máme několik druhů křesel a stolků, z kterých si můžete vytvořit celou sadu a pár doplňků na zrahradu, či do dílny, garáže.

Přejeme hezké léto plné pohody, Vaše Batavia.

Copyright Batavia © 2009 - 2016. All Rights Reserved.
Designed by Vladimír Navrátil and Miroslav Ernst

Tento web používá cookies. Používáním této stránky, souhlasíte s jeho využitím.