zboží s duší orientu

Jak vrátit zboží

Jak vrátit zboží

Jak postupovat při vrácení zboží

Je nám jasné, že při nákupu v našem e-shopu si nemůžete zboží náležitě prohlédnout a vyzkoušet. Pokud Vám zaslané zboží nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, máte možnost jej vrátit do 14 dnů od data převzetí i bez udání důvodu. V takovém případě Vám vrátíme celou částku. Máme jednu jedinou podmínku, zboží nesmí být poškozené ani nijak používané. Pro vrácení zboží si prosím vytiskněte tento formulář a přiložte jej spolu s nákupním dokladem ke zboží.

 

Rádi Vám s vrácením zboží pomůžeme, stačí nás kontaktovat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Pokud nechcete využít naší pomoci s vrácením zboží, nabízíme tyto dvě varianty:

1) Osobně v odběrných místech. Nezbytné je nás o Vašem rozhodnutí informovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., abychom mohli zajistit bezproblémové vyřízení. Peníze Vám budou vyplaceny hotově na prodejně nebo převodem na Váš účet po vrácení zboží.

2) Českou poštou, kdy zašlete na své náklady a riziko vrácené zboží na adresu: Batavia s.r.o., Újezd 27, Štětí, 411 08. Po jeho doručení Vám zašleme částku za zboží na Vámi udané číslo bankovního účtu nebo Vám peníze zašleme poštovní poukázkou na Vaši adresu.

Upozornění!

Zboží nezasílejte na dobírku, nebude převzato. Náklady spojené s dopravou vraceného zboží hradí kupující.

Copyright Batavia © 2009 - 2016. All Rights Reserved.
Designed by Vladimír Navrátil and Miroslav Ernst

Tento web používá cookies. Používáním této stránky, souhlasíte s jeho využitím.